Samsung Hoparlör Değişimi

Samsung hoparlör değişimi telefonun hoparlöründe sorun yaşayanların çözüm aradıkları bir konu olmaktadır. Telefonda bulunan hoparlör özelliği sesin dışarı çıkmasını sağlamaktadır. Bir telefon görüşmesinde sesin hoparlöre verilmesi ile telefonun bulunduğu ortamda ses dışarıya verilmektedir. Hoparlörün bozulması ile bu özellik kullanılmamaktadır ya da sesin dışarıya verilmesinde bazı bozuklukla ve cızırtılar oluşmaktadır. Oluşan bu soruna çözüm olarak telefon yetkili bir servise verilerek hoparlör değişimi yapılmaktadır.

Telefon Hoparlör Tamir Edilir Mi?

Samsung hoparlör değişimi ile hoparlör sıkıntısı ortadan kalkmaktadır. Bir telefon görüşmesinde görüşmenin sesi dışarı verilmek istendiğinde hoparlör tuşunun gri bir hale gelerek basılmasının mümkün olmadığı durum hoparlörde bir sorun olduğunu göstermektedir. Hoparlörde oluşan bir sorun genellikle telefonun darbe alması ile oluşmaktadır. Darbe alan ya da sert bir zemine düşen telefon arızalara neden olmaktadır. Hoparlörde oluşan bu arızaların kesin çözümü ise orijinal bir hoparlör ile değiştirilmesi olmaktadır.

Samsung Hoparlör Değişim Fiyatı

Samsung hoparlör değişimi için yetkili servise giden kişi sorunun kullanıcı hatası olduğunu bildirmektedir. Kullanıcı hataları telefon tamirlerinin garanti kapsamı dışında tamir edilmesine neden olmaktadır. Yetkili servislerde garanti dışında kalan tamir ücretleri için fiyat listesi bulunmaktadır. Samsung telefon modeline göre fiyatlar değişim göstermektedir. Hoparlör değişimi yapılan telefon hoparlörü değiştikten sonra tekrar sahibine iade edilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!