Samsung Görüntü Entegresi Tamiri

Samsung görüntü entegresi tamiri telefon ekranının sorununa çözüm olması adına yapılan bir tamir işlemi olmaktadır. Dokunmatik ekran ile kullanılan samsung akıllı telefonların görüntü entegresin oluşan herhangi bir sorun ekranın kullanılmasını engellemekte ve telefonu kullanılamaz hale getirmektedir. Ekranın görüntülenememesi ya da bozuk görüntülenmesi telefon kullanıcısının bir yetkili servis ile görüşmesine ve bu soruna çözüm aramasına yol açmaktadır. Genellikle görüntü entegresi telefonun sert bir zemine düşmesi ile meydana gelmektedir. Sert bir zemine düşen telefonda ekran sorunları zamanla kendini göstermektedir.

Samsung Entegre Sorunu

Samsung görüntü entegresi tamiri işlemi olmayan telefonda birçok kullanım hatası ortaya çıkmaktadır. Telefonun şarj olurken ekranının gitmesi, telefonun yenide başlatılması sırasında ekranın açılış ekranında sabit olarak kalıp başka görüntü getirmemesi ya da telefonun hiç açılmaması, ekranda geçmeyen çizik şeklinde görüntü bozukluklarının oluşması görüntü entegresi hatasından kaynaklanan hatalardan bazıları olmaktadır. Bu hataların düzeltilmesi adına görüntü entegresi tamiri yapılmadan önce telefonda bulunan verilerin yedekleri alınmaktadır. Yedek işlemi ile olası bir durumda verilerin kaybolmasının önüne geçilmiş olunmaktadır.

Entegre Tamiri Fiyatları

Samsung görüntü entegresi tamiri işlemi işin uzmanları tarafından en kısa sürede yapılmaktadır. Genellikle kullanıcı hatası ile oluşan bu hata garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Servis tarafından görüntü entegresi tamiri yapılarak telefon kullanıcısına geri iade edilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!