Samsung Ekran Soketi Değişimi

Samgung ekran soketi değişimi samsung telefon ekranında sorun olan kişilerin çözüm aradıkları bir konu olmaktadır. Akıllı telefonların ekranlarının dokunmatik olması hassas bir ekran olduğunu göstermekte ve dikkatli kullanılması gerekmektedir. Dokunmatik panel ekran ile bir vaziyettedir ve ekranda yaşanan bir sorun nedeni ile ekranın değişimi ile sorun giderilebilmektedir. Ekranda oluşan herhangi bir sorun telefonun kullanılmasına engel olacağı için bu sorunu yaşayan kişiler acil bir çözüm aramaktadır. Bu sorunun kesin çözümü ise yetkili servisin ekran soketini değiştirmesi olmaktadır.

Ekran Soketi Nedir

Samgung ekran soketi değişimi işlemi öncesi ekranda meydana gelen sorunun ne kaynaklı olduğu da incelenmektedir. Ekranın bozulmasına neden olabilecek durumlar,

 • Telefonun sert bir zemine düşmesi
 • Telefon ekranının darbe alması
 • Telefonun sıvı ile temas etmesi
 • Telefon ekranında oluşan bir kırık ya da çatlağın baskı sonucu büyümesi ve kırılması ile hasar olması

şeklinde sıralanmaktadır. Dokunmatik ekranların hassas olduğu bilinmeli ve ekran kullanımını buna göre yapmak gerekmektedir.

Samgung Ekran Değişimi Kaç TL

Samgung ekran soketi değişimi işlemi gereken telefonun arıza sebebi kullanıcı kaynaklı olmaktadır. Kullanıcı kaynaklı hatalar ise garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Garantinin karşılamadığı bakım, onarım işlemleri için yetkili servis telefon sahibinden ücret talep etmektedir. Ücretin tutarı ise samsung telefon modeline göre belirlenmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!