Samsung Ekran Değişimi

Samsung ekran değişimi ekranda oluşan sorunu çözmek adına yapılan bir işlem olmaktadır. Dokunmatik telefonlarda ekran hassas olmaktadır. Bazı durumlarda hasar alarak kullanılması bozulabilmekte ya da tamamen kullanılamaz hale gelmektedir. Ekranın sert bir zemine düşmesi, ekran üstüne bir darbe gelmesi, batarya kısmı şişen telefonda bataryanın ekrana baskı yapması gibi durumlarda ekranın kırılma ihtimali bulunmaktadır. Ayrıca ekran kısmının sıvı ile teması sonrasında da ekranda arızalar meydana gelmektedir.

Samsung Ekran Değişimi Fiyatı

Samsung ekran değişimi ekranın eski kullanışlı haline dönmesini sağlamaktadır. Ekran kısmında olan hasarın telefonun kullanılmasına büyük bir engel olması kullanıcıları direk bir yetkili servise yönlendirmektedir. Yetkili servis bu soruna ekranın değiştirilmesi yöntemi ile çözüm bulmaktadır. Telefonun ekran kısmının değiştirilip yerine orijinal olan yeni ekranın takılması sorunu ortadan kaldıracaktır. Ekranın düzelmesi ile samsung telefon kullanıcısı eskisi gibi telefonunu sorunsuz bir şekilde kullanacaktır. Telefon ekranının dış etkiler sonucu bozulması durumu garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Yetkili servislerde yapılan değişim, onarım işlemleri garanti dışında kalan bütün işlemler için fiyat listesi üzerinde bulunan ücreti samsung telefonun sahibinden talep etmektedir.

Samsung Ekran Fiyatı

Samsung ekran değişimi işlemi sonrası samsung telefon modellerine göre farklılık gösteren değişim işlemi için liste fiyatı telefon sahibinden alınarak ekranı değişen ve sorunu ortadan kalkmış olan telefon sahibine teslim edilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!