Samsung Batarya Değişimi

Samsung batarya değişimi telefonun performansı açısından oldukça önemli olmaktadır. Batarya sağlığı iyi olan bir telefonun kullanım işlevselliği de oldukça yüksek bir durumda bulunmaktadır. Batarya sağlığı azalan ya da bataryası bozulan bir telefon eski kalitesine ancak bataryasının değiştirilmesi ile kavuşmaktadır. Değiştirilen bataryanın eski batarya kalitesinde olması en önemli noktadır. Bu sebeple yeni takılacak olan bataryanın orijinal olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Orijinal bir batarya ise yalnızca yetkili servislerde takılmaktadır.

Samsung Yetkili Servis Batarya Değişimi

Samsung batarya değişimi şarja bağlı yaşanmanın önüne geçmektedir. Pil ömrü zayıf olan telefon sürekli şarj edilmekte buda kullanıcısına zorluk çıkarmaktadır. Bozuk ya da arızalı batarya bazı belirtiler ile telefon sahibine arıza durumunu bildirmektedir. Bu durumlar,

 • Şarj süresinin çok uzaması
 • Şarjı tam olan telefonun birden şarj yüzdesinin düşük seviyelere inmesi
 • Batarya kısmının sürekli ısınması
 • Batarya kısmının şişmesi

şeklinde sıralanmaktadır. Bu sorunların tek çözümü ise yetkili bir servis tarafından bataryanın orijinali ile değiştirilmesi işlemi olmaktadır.

Samsung Batarya Değişimi Ne Kadar

Samsung batarya değişimi bataryanın verimliliğini yeniden kazanmasını sağlayan bir işlem olmaktadır. Yetkili servis tarafından bir saatten daha kısa sürede yapılan bu işlem aynı gün telefonu kullanıcısına iade etmektedir. Bu işlem için yetkili servisin belirlemiş olduğu bir ücret ödenerek değişim işlemi tamamlanmış olmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!