Samsung Arka Kapak Değişimi

Samsung arka kapak değişimi telefonun arka kapak kısmında sorun yaşayan kullanıcılarının araştırdıkları bir konu olmaktadır. Arka kapak değişimi bazı telefonlarda orta kasa ile bazı telefonlarda orta dış kasa ile birlikte değiştirilmektedir. Bu durum samsung telefonun modeline göre değişim göstermektedir. Telefonun kapak değişimi işlemi için sorun yaşayan kişilerin yetkili servis ile iletişime geçmesi gerekmektedir.

Samsung Arka Kapak Orijinal

Samsung arka kapak değişimi işlemi kapak kısmında olan hasarlara çözüm olarak yapılan bir işlem olmaktadır. Telefon modeline göre bazı hasar durumlarında sadece kapak kısmı değil telefonun kasa kısmı da zarar görmektedir. Bu durum ise telefonun eski performansında çalışmasına engel oluşturmaktadır. Bu engel için çözüm ise arka kapak kısmının zarardan kurtulması için değiştirilmesi olmaktadır. Arka kapağın değiştirilmesi işi bilen uzman bir yetkili servis tarafından yapılmaktadır. Burada yetkili servis hasarlı arka kapak ve duruma göre kasa kısımlarını orijinal olan yeni kapak ile değiştirmektedir. Böylece hasar ortadan kalkarak telefon yeniden eski performansına dönmektedir.

Samsung Arka Kapak Fiyatı

Samsung arka kapak değişimi işlemi garantisi biten bir telefon için yapılacaksa yetkili servis liste fiyatlarının samsung telefon sahibine bildirmektedir. Belirli olan ücret ödendikten sonra değişim işlemi yapılan telefon sahibine teslim edilmektedir. Arka kapak değişim işlemi uzun bir işlem olmayarak aynı gün teslim imkanı da sunmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!