Samsung Arka Kamera Değişimi

Samsung arka kamera değişimi, arka kamerada sorun yaşayan samsung kullanıcılarının araştırdıkları bir konu olmaktadır. Kameralar telefonların en çok kullanılan özelliği olmaktadır. Her anı kolay bir şekilde kaydetme imkanı sunan kameralar özellikle son yıllarda çıkan yeni model samsung telefonların kameralarındaki yeni özellikler ile her anı saklama imkanı sunmaktadır. Geliştirilen özel lensler sayesinde en canlı, en güzel ışıklı doğru fotoğraflar portre gibi farklı özelliklerle kullanıcılarına sunulmaktadır.

Telefonun Arka Kamerası Kırıldı Garanti Kapsamında Mı?

Samsung arka kamera değişimi kamerasından eski verimi alamayan ya da kamerası kırılan ve kullanılamaz hale gelen kişilerin çözüm aradığı bir konu olmaktadır. Kamerada oluşan sorun ya kalitesiz bir çekim ya da hiç çekememe olmaktadır. Kamera camında oluşan bir hasar, kırık ya da çatlat kamera görüntüsünü, kalitesini bozarak fotoğrafların bozuk ve kalitesiz çekilmesine neden olmaktadır. Telefonun kamera kısmına aldığı bir darbe ya da telefonun kamera kısmının sert bir zemine düşmesi ise kameranın tamamen bozulmasın ve değişmeden tekrar çalışmamasına sebep olmaktadır. Böyle kullanıcı hatasına dayalı olan sorunlar garanti kapsamı dışında kalmaktadır.

Samsung Arka Kamera Camı Kırıldı Fiyat

Samsung arka kamera değişimi yaptırmak isteyen kişiler bu işlemin ücretini merak etmektedir. Garanti kapsamında bulunmayan bu işlem yetkili bir servis tarafından samsung telefonun modeline göre belirlenmiş olan bir ücret karşılığında yapılmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!