Samsung Arka Cam Değişimi

Samsung arka cam değişimi, telefonun arka camında sorun olan telefon sahiplerinin yaptırmak istedikleri bir değişim olmaktadır. Telefon modellerinin kendini sürekli yenilemesi, son modellerin estetik üretimleri ile eski arka kapakların yerini artık cam modeller almaktadır. Camın daha estetik ve şık oluşu samsung kullanan kişilerin daha çok tercih ettiği bir model olmaktadır. Camın güzel ve şık duruşunun yanında olumsuz bir durumu da söz konusu olmaktadır. Alınan bir darbe ya da sert bir zemine düşen cam kırılmaktadır. Bu da arka kısmın cam olmasının olumsuz bir durumu olmaktadır.

Samsung Arka Kapak Değişimi

Samsung arka cam değişimi kırılan camın çıkarılarak yerine yenisini ve orijinalini takma işlemi olmaktadır. Burada kırılan cam kullanıcısının elini kesmesi gibi istenmeyen bir durum oluşturabilmektedir. Bu açıdan cam kırıldığı an bir yetkili servis ile iletişime geçilerek yeni bir cam taktırmak gerekmektedir. Kırık camın yerine yeni ve orijinalini takma işlemi için bu işte yetkili bir servis en doğru çözüm olmaktadır.

Samsung Arka Cam Fiyatı

Samsung arka cam değişimi işlemi yetkili servisin yoğunluk durumuna göre birkaç saat içinde yapabileceği bir işlem olmaktadır. Kırık cam yerine yenisi takılarak sorun ortadan kaldırılmaktadır. Düşme ya da darbe işlemi kullanıcı hatası olan bir işlem olduğundan yetkili servis onarım ücretini telefon sahibinden talep etmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!