Samsung Açma Kapama Tuşu Değişimi

Samsung açma kapama tuşu değişimi, genellikle darbe alan telefonun tuşunda oluşan sorunu gidermek amacı ile yapılan bir işlem olmaktadır. Açma kapama tuşu telefonda en sık kullanılan tuş olmaktadır. Tuşu bozuk olan telefonun kapanması durumunda açmak için güç adaptörü ya da USB kablo gibi kablolar yardımı ile cihaz açılabilmektedir. Yine de bu gibi çözümler geçici gözüm olmakta ve telefon açma kapama tuşu değişimi için yetkili bir samsung servisine götürülmektedir.

Telefonun Açma Kapama Tuşu Neden Bozulur

Samsung açma kapama tuşu değişimi yapılacak olan telefonda bu tuşun neden bozulduğu da merak konusu olmaktadır. Açma kapama tuşu genel olarak bir darbe alması ya da sert bir zemine düşmesi sonucu bozulmaktadır. Ayrıca bu tuşun telefonda en çok kullanılan tuş olması ve sık sık kullanılması da tuşu bozabilmektedir. Başka bir neden ise cihazın uzun süredir kullanılmıyor olması ile tuşun deforme olmasından da kaynaklanmaktadır.

Samsung Güç Tuşu Tamiri Ne Kadar

Samsung açma kapama tuşu değişimi yaptıracak olan kişiler bu işlem için yetkili bir servis bularak telefon sorununu bildirmektedir. Servisin telefon açma kapama tuşu değişimi yapması servisin yoğunluğuna bağlı olarak aynı günde de teslim edilmektedir. Kullanıcı hatası sonrası ortaya çıkan açma kapama tuşu değişim işlemi servis bedeli ödenerek yaptırılmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!