IPhone Wifi Entegresi Değişimi

Iphone wifi entegresi değişimi, telefonu ile wifiye bağlanma sorunu yaşayanların sorunu düzeltmek adına yaptırdıkları bir değişim olmaktadır. Wifiye bağlanamayan iphone kullanıcısı önce bağlı olduğu wifiden çıkarak yeniden wifi şifresi girerek bağlantı yapmayı denemektedir. Soruna bu şekilde çözüm bulamayan ve wifi bağlantısı sağlayamayan kişi telefonun wifi sorununu çözmek adına bir iphone yetkili servisine başvurmaktadır.

Iphone Wifi Entegresi Neden Bozulur

Iphone wifi entegresi değişimi kablosuz bağlantı sağlayamayan kişinin çözüm aradığı bir sorun olmaktadır. Wifi entegresi ile telefon kablosuz internet bağlantısı yapma özelliğine sahiptir ve wifinin pasif olması ile bu internet bağlantısı kopmaktadır. Wifi entegresi kendi kendine bozulacak bir parça olmamaktadır. Genel olarak wifi entegresi bir darbe sonucu bozulmaya başlamaktadır. Darbe alır almaz bozulmamasının nedeni ise wifi entegresinin altında birçok lehim bacağının bulunmasından kaynaklanmaktadır. Darbe ile zarar gören lehimler zaman ile kopmaya başlar ve wifi sorunları böylece ortaya çıkmaktadır.

Iphone Wifi Sorunu Nasıl Çözülür

Iphone wifi entegresi değişimi wifi bağlantı sorununun çözüm yolu olmaktadır. Yetkili bir servise götürülen iphone telefon yetkili birimlerce tamire alınarak wifi entegresi orijinali ile değiştirilerek sorun tamamen ortadan kalkmaktadır. Bu sorun için yetkili servis iphone sahibinden belirli bir miktar ücret talep etmektedir. Bu ücret ise iphone telefon modeline göre değişmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!