iPhone Wifi Değişimi

Iphone wifi değişimi işlemi wifi bağlantısında sorun yaşan kişilerin merak ettikleri ve araştırdıkları bir konu olmaktadır. Telefonu yetkili servise vermek istemeyen kişiler önce ayarlar kısmından gerekli işlemleri yapmayı denemektedir. Wifi sorununu kendi araştırmaları ile çözemezlerse bu sorundan kurtulmak için yetkili servise gitmeleri gerekmektedir. Ağa bağlanmak adına öncelikle ağ ayarları sıfırlanarak bağlanma işlemi yeniden denemektedir. Bunun için ayarlar kısmında bulunan genele gelinerek oradan ağ ayarlarını sıfırla seçilir ve bütün ağ ayarları böylelikle sıfırlanmaktadır. Wifi bağlanma işlemi bu uygulamadan sonra yeniden denenmekte ve sorun devam ediyor ise bir yetkili servise başvurulmaktadır.

Iphone Wifi Entegresi Neden Bozulur

Iphone wifi değişimi yaptıracak kişiler telefonu servise götürdüklerinde bu arıza sebebinin neyden kaynaklı olduğunu da sormaktadır. Telefonda bulunan wifi bağlantısına yarayan entegre kısmı genellikle darbeler sonrası arızalanmaya başlamaktadır. Arızalanmaya başlayan entegre kısa sürede hatalar vererek wifi sorununu ortaya çıkarmaktadır. Wifi entegre kısmının darbeyi alır almaz bozulmama sebebi ise entegrenin altında birçok lehim bacağının olması ve darbe sonrası bu lehimlerin yavaş yavaş kopması olmaktadır.

Iphone Wifi Entegresi Değişimi Ne Kadar

Iphone wifi değişimi yaptıracak kişiler bu işlemin ücretini merak etmektedir. Darbe sonucu kullanıcı hatasına giren bu işlem garanti kapsamında olmamaktadır ve servisin telefon modeline göre vereceği ücret bedeli ödenerek tamiri söz konusu olmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!