iPhone Titreşim Motoru Değişimi

iPhone titreşim motoru değişimi özellikle telefonu titreşimde kullanmayı seven kişilerin bu arızayı yaşadıklarında acil çözüm için merak ettikleri konu olmaktadır. Titreşim fonksiyonu telefona kalabalık ve ses yoğunluğu olan ortamlarda telefonun çaldığını ya da mesaj geldiğini kolayca anlamak amacı ile sıklıkla tercih edilmektedir. Telefonu seslide kullanan insanların ek olarak titreşim özelliğini kullanabileceği gibi telefonu sessize alarak sadece titreşim modundan yararlanmakta mümkün olmaktadır.

Iphone titreşim Neden Çalışmaz

iPhone titreşim motoru değişimi işlemi için bir yetkili servise gidilmeden önce telefondaki titreşim bölümlerinin açık olup olmadığı kontrol edilmelidir. Titreşim modunun kontrol edilmesi için sırası ile önce telefonun ayarlar kısmı açılır ardından ses ve dokunuş kısmına gelinir ve burada bulunan titreşim başlığı altındaki seçenekler kontrol edilerek titreşimin aktif olup olmadığı incelenmektedir. Bu kısımda iki adet alt başlık bulunmaktadır. Bunlar,

 • Çaldığında Titret
 • Sessizken Titret

Bu özelliklerin kapalı olması telefonun titreşime kapalı olduğu anlamına gelmektedir. Kullanılmak istenen titreşim kısmı açılarak titreşimde sorun olup olmadığı tekrar kontrol edilmektedir.

Iphone Titreşim Motoru Fiyatı

iPhone titreşim motoru değişimi için telefonun bir iphone yetkili servisine götürülmesi gerekmektedir. Burada telefonda bulunan arıza sebebi incelenerek çözüm üretilmektedir. Titreşim motoru için yapılması gereken ödeme tutarı ise arızası olan iphone telefonun modeline göre değişim göstermektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!