Iphone Soğuk Lehime Düşmüş Cihazı Tamiri

Iphone soğuk lehime düşmüş cihazı tamiri işlemi telefonda sorun yaşayanların araştırdıkları bir konu olmaktadır. Soğuk lehim bağlantısı, lehimleme sırasında oluşan bir lehim bağlantısı sorunu olarak ortaya çıkmaktadır. Bu sorunun asıl nedeni ise lehim tamamen eriyemediğinde ve düzgün bir lehim bağlantısı oluşturmak için aktığında gelişen bir durum olmaktadır.

Iphone Soğuk Lehim

Iphone soğuk lehime düşmüş cihazı tamiri cihazda alınan sorunların çözümü olmaktadır. Cihazın çalışmasını sağlayan ana kart, cihazın içinde bulunan ve cihazı çalıştıran bir elektronik devre olmaktadır. Cihazın tüm donanımları lehimleme yöntemleri ile ana karta bağlanmaktadır. Cihazın bir darbe alması ya da sert bir zemine düşmesi sonrası bu lehimlerde kopmalar ya da zedelenmeler meydana gelmektedir. Bu lehimlerde meydana gelen hasarlar ise telefonun arızalanmasına sebep olmaktadır. Ekran kısmını bağlayan lehimlerdeki sorunlar ekran arızalarına, şarj girişi lehimlerindeki sorunlar şarj arızalarına sebep olmaktadır.

Iphone Soğuk Lehim Fiyatı

Iphone soğuk lehime düşmüş cihazı tamiri için iphone telefon sahibi bir yetkili servise giderek tamir işlemini yaptırmaktadır. Soğuk lehim sorunun giderilmesi için işini iyi yapan bir servis bulunarak sorun tamamen ortadan kaldırılmaktadır. Soğuk lehim değişim işlemi garanti kapsamı dışında kalan bir işlemdir ve sorunu yaşayan iphone telefon modeline göre servisteki tamir ücretleri değişim göstermektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!