IPhone Ses Entegresi Tamiri

Iphone ses entegresi tamiri yaptırmak isteyen kişiler bu sorunun nasıl ortaya çıktığını, nasıl düzeleceğini ve garanti kapsamında olup olmayacağını merak etmektedir. Ses entegresi telefondan ses çıkmasını, telefon görüşmesinde sesin karşıya gitmesini ve aynı şekilde telefon görüşmesinde sesin karşıdan gelmesini, video müzik gibi uygulamalardaki sesi duymayı ya da video kayıtlarında dışarıda bulunan sesi kaydetmeye yarayan telefon aksanı olmaktadır.

Iphone Ses Entegre Sorunu Nedir

Iphone ses entegresi tamiri yaptıracak olanlar bu sorunun ortaya çıktığını birkaç durum ile anlamaktadır. Bunlardan en belirgin olanı telefon görüşmesi sırasında görüşmeyi hoparlöre almak isteyen kişinin bu tuşun gri olduğunu ve işlemediğini fark etmesi olmaktadır. Gri hoparlörün telefonda görünmesi hoparlörde oluşan sorunu iphone kullanıcısına bildirmektedir. Bu sorun alınan bir dış darbeden olabileceği gibi ana kartta bulunan ses entegresinde meydana gelen aşırı ısınmadan da olabilmektedir.

Iphone Ses Entegresi Tamiri Ne Kadar

Iphone ses entegresi tamiri yaptıracak kişi hoparlörü yeniden kullanmak istemektedir. Çözüm ise iphone telefonu bir yetkili servise götürerek tamirini yaptırmak olmaktadır. Yetkili servise götürülen telefon işin uzmanları tarafından tamire alınarak sorun çözülmektedir. Garanti kapsamı dışında yapılacak her tamir için yetkili servisler iphone sahibinden ücret almaktadır.  Yetkili servisin talep edeceği bu ücret ise iphone telefonun modeline göre değişim göstermektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!