Iphone Ses Entegresi Tamiri

Iphone ses entegresi tamiri yaptırmak isteyen kişiler bu işlemin ne kadar sürdüğünü, ne kadar olduğunu merak etmektedir. Iphone telefonun ses sorunu neden oldu, çözümü nasıl olacak diye araştıran telefon sahipleri bu sorunu kesin olarak çözmek adına bir yetkili serviste başvurmaktadır. Yetkili serviste telefondaki sorun ve sorunun neden oluştuğu incelenerek çözüm yolu aranmaktadır.

Iphone Ses Entegresi Arızası Neden Olur

Iphone ses entegresi tamiri düşünen kişiler telefonda oluşan farklı sıkıntıları da yetkili servise bildirmektedir. Bu sorun ortaya çıktığında telefon farklı belirtiler vererek sorunu kullanıcısına bildirmektedir. Arızalan ses entegresi bağlı olduğu birçok veri yolundan farklı belirtiler göstermektedir. Bu belirtiler,

 • Telefondan ses gelmemesi ya da sesin karşı tarafa gitmemesi,
 • Arama yapıldığı sırada hoparlör tuşunun pasif halde olması,
 • Sesli notlar kısmında ses kaydı yapılmaması,
 • Çekilen videolarda ses olmaması,
 • Telefonun geç açılması

şeklinde sıralanmaktadır. Bu sorunların çözümü için ise ya ses entegresi değişimi ya da ana kart üzerinde bulunan veri yollarının tamiri yapılmaktadır.

Iphone Ses Entegresi Tamiri Ne Kadar

Iphone ses entegresi tamiri yetkili olan bütün servislerde yapılmaktadır. Uzun bir işlem olmayan ses entegresi değişimi birkaç saat süren bir işlemdir ve telefon aynı gün sahibine teslim edilmektedir. Servis ücreti ise iphone telefon modeline göre değişim göstermektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!