IPhone Ses Entegresi Değişimi

Iphone ses entegresi değişimi iphone telefonunda ses sorunu yaşayan kişilerin yaptırdığı bir işlem olmaktadır. Ses entegresi telefonda bulunan video, müzik gibi seslerin dışarıya çıkmasını, telefon görüşmelerinde karşı taraftan sesin gelmesini ve karşı tarafa sesin gitmesini sağlayan kısım olmaktadır. Seslerin cızırtılı gelmesi, seslerin hiç gelmemesi ve seslerin karşı tarafa hiç gitmemesi ses entegresinden kaynaklanan bir sorun olduğunu göstermektedir.

Iphone Ses Entegresi Neden Bozulur

Iphone ses entegresi değişimi bozulan kısmın yeniden çalışması amacı ile yeni ve orijinal olanı ile değiştirme işlemidir. Bozulan kısım hoparlör tuşunun grileşerek basılamayacak hale gelmesi ile de kendini belli etmektedir. Sesin dışarı verilmesini engelleyen bu durum ses entegresinde bulunan sorundan kaynaklanmaktadır. Ses entegresinin bozulmasına telefonun dışarıdan aldığı bir darbenin neden olabileceği gibi ana kart kaynaklı bir sorun da neden olmaktadır. Ana kartta oluşan aşırı ısınma ses entegresinde bozulmalar meydana getirmektedir. Böyle bir sorun yaşayan kişi ise iphone telefonu yetkili bir servise götürerek tamir işlemi yaptırmaktadır.

Iphone Ses Entegresi Kaç TL?

Iphone ses entegresi değişimi işlemi yetkili bir serviste yapılmaktadır. Kullanıcı hatası olan tamir, değişim işlemleri garanti kapsamında bulunmamaktadır. Garanti kapsamı dışında olan bütün bakım, onarım ve tamir işleri için yetkili servis belirli bir ücret talep etmektedir. Bu talep yapılacak olan iphone telefon modeline göre değişim göstermektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!