iPhone Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi

Iphone ses açma kapama tuşlu değişimi telefonun yan kısımlarında bulunan tuşlarda olan arızanın giderilmesi amacı ile yapılmaktadır. Iphone akıllı telefonda iki farklı işlevi olan ses tuşu bulunmaktadır. Bunlar,

 • Telefonun ses ayarını yükseltmek ya da alçaltmak için olan artı ve eksi tuşları
 • Telefonun sessiz moduna gelmesini ya da sessiz moddan genel moda gelmesini sağlayan tuş

şeklinde olmaktadır.

Iphone Ses Açma Kapama Tuşu Bozuldu

Iphone ses açma kapama tuşlu değişimi gerektiren durumlarda bu tuşların nasıl bozulduğu da merak edilmektedir. Bu tuşlarda oluşan arızaların başlıca nedeni sıvı teması yaşamasından kaynaklanmaktadır. Diğer bir neden ise ses tuşlarının olduğu kısma darbe almasından oluşmaktadır. Darbe alan kısım içe çökme ya da kırılmaya maruz kalarak kullanılamaz hale gelmektedir.

Iphone Ses Açma Kapama Tuşu Fiyat

Iphone ses açma kapama tuşlu değişimi yapmak isteyen kişiler iphone telefonlarını uzman bir yetkili servise götürmektedir. Burada ekipler tarafından bozulan ses tuşları orijinalleri ile değişmektedir. Bu değişim işlemi kısa bir sürede yapılmakta ve işlem sonrası hemen telefon sahibine teslim edilmektedir. Ses açma kapa tuşu değişimi sırasında telefonda bulunan bilgilerde silinme gibi bir işlem olmamaktadır. Telefon tamir ücreti iphone telefonun modeline göre değişim göstermektedir. Yetkili servis fiyat listesinden yapılacak telefon modelini bularak telefon sahibine ücreti bildirmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!