Iphone Şarj Soketi Değişimi

Iphone şarj soketi değişimi işlemi şarj olmayan, şarj aletini algılamayan telefonlar için bir çözüm olmaktadır. Sorunun şarj aletinden kaynaklı olup olmadığını anlamadık adına başka bir şarj aleti ile telefon şarj edilmeye çalışılarak telefonun şarj aletini algılayıp algılamadığına bakılmaktadır. Eğer çalışan şarj aleti yine algılanmazsa bu sefer sorun kesin olarak şarj soket kısmında denilebilmektedir. Böyle bir durum yaşayan iphone sahibi telefonunu iphone yetkili servisine götürerek telefonun şarj soket kısmını değiştirmektedir.

Iphone Şarj Soketi Garantiye Girer Mi?

Iphone şarj soketi değişimi yaptıracak kişiler bu değişimin garanti kapsamına girip girmediğini merak etmektedir. Garantiye giren servis işlemlerine iphone sahibi hiçbir işlem için ücret ödememektedir. Bunun için garanti süresinin de bitmemiş olması gerekmektedir. Aksi durumda ise telefon şarj soketi düşme, çarpma gibi kullanıcı kaynaklı hatalardan bozuldu ise bu işlem garanti kapsamına girmemektedir ve tamir işlemi için yetkili servis ücret talep etmektedir.

Iphone Soket Değişimi Fiyatı

Iphone şarj soketi değişimi işlemi garanti kapsamı dâhilinde ücretsiz olarak garanti kapsamı dışında ise ücret karşılığında yapılmaktadır. Bu değişim işleminin ücreti ise iphonenin düşük modellerinde daha ucuz iken modelin yükselmesi ile fiyatta artış göstermektedir. Şarj soket değişim işlemi yapıldıktan sonra belirlenen ücret kullanıcıdan alınarak tamir edilen telefon sahibine geri iade edilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!