Iphone Şarj Entegresi Tamiri

Iphone şarj entegresi tamiri yaptıracak olan kişiler telefonu şarj etme sorunu yaşayan kişiler olmaktadır. Bu sorun birkaç neden yüzünden ortaya çıkmaktadır. Şarj entegresi sorununu ortaya çıkaran başlıca nedenler,

 • Telefonun orijinal olmayan yan sanayi bir şarj cihazı ile şarj edilmesi
 • Telefonun araç şarjları ile sık sık şarj edilmesi
 • Telefonun powerbank gibi güç kaynakları ile sık sık şarj edilmesi
 • Telefon prize takılı bir şekilde şarj olurken elektriklerin gitmesi

şeklinde sıralanmaktadır.

Iphone Şarj Entegresi Bozulursa Ne Olur

Iphone şarj entegresi tamiri ortaya çıkan sorunu ortadan kaldırmaktadır. Şarj entegresinde sorun yaşayan kişi telefonu kullanamaz duruma gelmektedir. Bozulan şarj entegresi telefonun şarj harcama dengesinin kaybolmasına da neden olmaktadır. İleri süreçte bu sorun çözülmez ise kısa devreye sebep olmasına kadar durum gitmektedir. Telefonun tekrar kullanılması ve sorunun çözülmesi adına telefon servise götürülerek şarj entegresinin tamiri yaptırılmaktadır.

Iphone Şarj Entegresi Değişimi

Iphone şarj entegresi tamiri yetkili servis ile çözüm bulunan bir durum olmaktadır. Sorunlu şarj entegresinin yerine yeni ve orijinal olan yeni bir şarj entegresi takılarak sorun ortadan kalkmaktadır. Telefon yeniden eski pil sağlığına kavuşarak normal bir kullanım sağlamaktadır. Uzun süren bir işlem olmayan şarj entegresi değişimi servisin yoğunluk durumuna göre birkaç saat içerisinde yapılarak telefon sahibine geri iade edilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!