IPhone Şarj Entegresi Tamiri

Iphone şarj entegresi tamiri şarj entegresi sorununa çözüm oluşturmaktadır. Şarj entegresi sorunu yaşayanlar bu sorunun neden ortaya çıktığını da merak etmektedir. Şarj entegresinde oluşan sorun genellikle orijinal olmayan bir şarj cihazı kullanılması sonrasında ortaya çıkmaktadır. Bunun yanı sıra telefonun şarj olması için prize takılı olduğu sırada meydana gelen ani bir elektrik kesintisi de şarj entegresine zarar vermektedir. Şarj entegresinin bozulmasına neden olan başka bir durum ise telefonun araç şarjları kullanılarak şarj edilmesi ya da sürekli powerbank kullanımı ile şarj edilmesi olarak sıralanmaktadır. Cihaz alması gerekenden fazla voltaj alır ve buda şarj entegresinin devre dışı kalması, aşırı ısınmalar yaşanması gibi sorunları beraberinde getirmektedir.

Iphone Şarj Entegresinin Bozulduğunu Nasıl Anlarız

Iphone şarj entegresi tamiri yaptıracak kişiler bu sorunun oluştuğunu telefonun şarj edilmemesi ile anlamaktadır. Prize takılı olan şarj cihazı telefona takıldığında şarj dolma işlemi gerçekleşmemektedir. Sorunun şarj aletinden kaynaklı olup olmadığı başka bir şarj aleti ile cihazın şarj edilmesi denenerek anlaşılmaktadır. Sorunun şarj aletinde olmaması ise telefonun şarj entegresinde oluşan sorunun habercisi olmaktadır.

Iphone Şarj Entegresi Bozulursa Ne Olur

Iphone şarj entegresi tamiri şarj entegresi sorununun çözümü olmaktadır. Şarj olmayan cihaz yetkili bir servise götürülerek şarj entegresinin orijinali ile değiştirilmesi sonucunda yeniden şarj olmaya başlamaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!