Iphone Şarj Entegresi Değişimi

Iphone şarj entegresi değişimi telefonun şarj kısmındaki bozulmayı gidermek amacı ile yapılan bir işlem olmaktadır. Telefonun kullanımı için en önemli kısım batarya olmaktadır. Batarya ne kadar sağlıklı olursa telefon kullanımı da o kadar verimli olmaktadır. Entegre denilen kısım telefonun şarj olmasını sağlayan kısım olmaktadır. Telefon şarj entegresi ise ana kart kısmında bulunmaktadır.

Iphone Şarj Entegresi Neden Bozulur

Iphone şarj entegresi değişimi işlemi yapılmadan önce arızaya sebep olan nedenlere bakılması gerekmektedir. Değişim işlemi yapıldıktan sonra yeniden aynı hatayı almamak adına bozulma sebebi öğrenilerek kullanıcıya bildirilmektedir. Şarj entegre kısmının bozulmasına neden olan sebepler şu şekilde sıralanmaktadır.

 • Telefonu şarj etmek için kullanılan şarj aletinin orijinal olmaması
 • Telefonun şarj olduğu esnada elektriklerin gitmesi
 • Telefonu sıkça araçtaki şarjlar ile şarj etmek
 • Sürekli powerbank kullanarak telefonun şarj edilmesi

Iphone Entegre Ne Kadar

Iphone şarj entegresi değişimi ücretleri şarj entegresini değiştirmek isteyenlerin merak ettiği bir konu olmaktadır. Şarj entegre değişimi işlemi eğer garanti kapsamı dışında bulunuyorsa telefon sahibi ücret ödeyerek yetkili serviste değişim işini yaptırmaktadır. Yetkili servisler telefon modeline göre farklı fiyatları telefonu bozulan kişiye listelemektedir. İşlem yapıldıktan sonra ücret alınarak telefon sahibine teslim edilmektedir. Şarj entegre değişim işi günler gerektirmeyen bir işlem olup kısa sürede yapılıp telefon geri verilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!