Iphone Power Entegresi Tamiri

Iphone power entegresi tamiri, telefonun şarj olma sorunu ile karşı karşıya olan kişilerin araştırdıkları bir konu olmaktadır. Power entegresi telefonun şarj olmasını sağlayan bir parça olmaktadır. Power entegresinde oluşan herhangi bir sorun sonrası ise telefonun şarj olmasında sorunlar ortaya çıkmaktadır. Bu sorunlar ya telefonun hiç şarj cihazını algılamaması ya da sürekli algılaması, geri kopması ve  yeniden algılaması şeklinde olmaktadır.

Iphone Power Entegresi Neden Bozulur

Iphone power entegresi tamiri yaptıracak kişiler şarj sorununu ortadan kaldırmak istemektedir. Power entegresi bozulan telefonun şarj harcama dengesi bozulmakta ve devam eden durumda kısa devre sorunu bile ortaya çıkmaktadır. Kısa devre sonrası ise telefonun bir daha açılmamasına kadar durum gitmektedir. Ayrıca düzensiz bir şarj işlemine neden olan bu durum pil yüzdesini de aşağılara düşürmektedir. Arızalı olan power entegresi telefonun sürekli olarak akım çekmesine neden olmaktadır. Bu sorunların en kalıcı çözümü ise power entegresinin tamir edilmesi ya da değiştirilmesi olmaktadır.

Iphone Power Entegresi Değişimi Fiyatı

Iphone power entegresi tamiri power entegresinde bulunan sorunun en kalıcı çözümü olmaktadır. Bu kalıcı çözüm için iphone sahibi yetkili servise başvurmaktadır. Servis yoğunluğu az ise aynı gün teslim ile power entegresi tamiri yapılarak telefon sorunsuz bir şekilde sahibine verilmektedir. Bu işlem için ise yetkili servisin belirlediği tamir ücreti iphone sahibi tarafından ödenmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!