Iphone Ön Kamera Değişimi

Iphone ön kamera değişimi, düzenli çalışmayan ya da bozulan kameralar için geçerli olmaktadır. Günümüzde en çok çekim yapılan kameranın ön kamera olduğunu düşünürsek, ön kamerasında sorun olan kişiler bu soruna en kısa sürede bir çözüm bulmak istemektedir. Özellikle sosyal medyayı aktif kullanan kişiler öz çekim yaparak fotoğrafları paylaşmaktadır. Böyle bir sorun ise çekim yapılmasına engel olmaktadır. Bunun içinde yetkili bir servis ile görüşülerek ön kamera sorunu giderilmektedir.

Iphone Ön Kamera Çalışmıyor

Iphone ön kamera değişimi için bu işin uzmanı olan bir kişiye telefon götürülmektedir. Telefon tamir için götürülmeden önce telefon hafızası kontrol edilerek kameranın açılmasına engel teşkil edip etmediği de kontrol edilmektedir. Bazı durumlarda telefon hafızasının dolu olması nedeni ile telefon fotoğraf ve video çekilmesine izin vermemektedir. Böyle bir durumun söz konusu olup olmadığı kontrol edilerek durum bunla alakasız ise yetkili servise verilerek ön kamera değişimi yapılmaktadır.

Iphone Ön Kamera Değişimi Ne Kadar?

Iphone ön kamera değişimi yapılmadan önce hassas olan kameranın neden bozulduğuna bakılmaktadır. Bu tarz bozulmalar genellikle kullanıcı hatasından olmaktadır ve böyle hatalar garanti kapsamına girmemektedir. Kamera merceğinin zarar görmesi soketin arızalanması hatta kırılması gibi durumlar anakartın kamera ile bağlantısını kesmekte ve cihazın ön kamerasını çalıştırmamaktadır. Bu sorunun yapım ücreti ise iphone telefonun modeline göre değişim göstermektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!