iPhone Nand Yükseltme / Değiştirme

Iphone nand yükseltme / değiştirme işlemi yaptırmak isteyenler bu işin uzmanında danışmak zorunda olmaktadır. Uzmanlık gerektiren bu iş özel teknisyenler tarafından yapılmaktadır. Nand, iphone telefonun hafıza entegresi olmaktadır ve verileri depolamak için kullanılmaktadır. İçerisine müzik, video, notlar, fotoğraflar ve diğer verilerin kaydı yapılmaktadır. Hafızaya ne kadar çok veri yükleneceği hafızanın kapasitesine bağlı olarak değişmektedir. Yüksek hafızalı telefon kullanmak için iphone kullanıcıları icloud satın almak ya da nand yükseltmek yollarını seçmektedir.

Iphone Hafıza Yükseltme Yapılır mı?

Iphone nand yükseltme / değiştirme işlemi iphone telefonlarda da yapılmaktadır. Ana karta dâhil olan nand bellek değişimi ya da yükseltmesi için işin uzmanından destek alınmaktadır. Bu işlem uzun ve tecrübe gerektiren bir işlem olmaktadır. Teknisyenler tarafından mikroskop altında özenle yapılmaktadır. Değişim ya da yükseltme sonrası telefonun hafızası artmaktadır ve uygulamalar için fotoğraf ve diğer veriler için telefonda daha fazla yer açılmaktadır. Telefon servise verilmeden önce verilerini yedeklemeyenler bu durumu yetkililere bildirerek onların yedek almasını sağlamaktadır.

Iphone Hafıza Yükseltme Kaç TL?

Iphone nand yükseltme / değiştirme işlemi için iphone telefon modelin göre farklı hafıza boyutları sunulmaktadır. İstenilen gb boyutu seçilerek yetkili kişilere bildirilmektedir. Bu işlem için istenen ücretler ise telefon modeline göre ve telefondaki değişecek hafızanın büyüklüğüne göre değişim göstermektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!