IPhone Nand Tamiri

Iphone nand tamiri, telefonda oluşan nand hatasının çözüm yolu olmaktadır. Nand hatası, 9 hatası olarak da bilinmektedir. Bu hatayı alan telefon kesinlikle açılmaz ve ekranda Apple logosu sabit  bir şekilde kalmaktadır. Ayrıca 9 hatası oluşan bir telefonda, telefon açılma esnasında ekranda şarj kablosunun telefona takılmasını gösteren işarette görünmektedir. Bu tarz sorun alan birisi yetkili bir servis ile iletişime geçerek tamir işlemin yaptırmaktadır.

Iphone Nand Değişimi

Iphone nand tamiri yaptırmak istemeyerek soruna başka bir yöntem ile çözüm arayan kişiler IOS yazılım güncellemesi yolunu denemektedir. Yeni bir yazılım ile soruna çözüm bulunmak istense bile nand hatası görünmeye devam etmektedir. Bu sorunla karşılaşanların çözüm yolu nand değişimi olmaktadır. Nand telefonun hafıza kısmı ile alakalı bir kısım olduğundan, nand değişimi yapılacak telefonun verileri yedeklenmemiş ise verilerin hepsi silinmektedir. Verilerin silinmesi göze alınarak yapılan nand değişimi sonrası ise telefon yeniden sorunsuz bir şekilde çalışmaya başlamaktadır.

Iphone Nand Değişimi Yorumları

Iphone nand tamiri yaptıracak olan kişiler daha önce bu sorunu yaşayarak değişim yaptıran kişilerin yorumlarını merak etmektedir. Servise götürülecek olan telefon için yetkili servis özenle seçilmektedir. Bunun için ise servislere yapılan yorumlar incelenerek fikir alınmaktadır. Nand değişimi yapacak kişi bu sayede en iyi yetkili servis ile iletişime geçerek telefon tamirini yaptıracaktır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!