IPhone Mikrofon Tamiri

Iphone mikrofon tamiri yaptıracak kişiler yetkili servisleri araştırarak bu sorunlarına çözüm aramaktadır. Mikrofonun çalışmaması telefon görüşmelerini engellemektedir. Ayrıca mikrofon çalışmayan telefonda ses kaydı yapma sorunu da yaşanmaktadır. Mikrofon sorunlarının ortaya çıkmasındaki en büyük sebep ise darbe alması olmaktadır. Böyle bir sorun yaşandığında ise darbe alan telefon kullanıcı kaynaklı bozulduğu için garanti kapsamı dışında olarak onarılmaktadır.

Iphone Mikrofon Sorunu

Iphone mikrofon tamiri yaptıracak kişiler mikrofonda oluşan sorunu tam anlamıyla çözmek istemektedir. Bu amaçla da işi uzmanlarına bırakmalıdır. Yetkili servise götürülen telefon yetkililer tarafından tamire alınmaktadır. Iphone telefonun bozuk olan mikrofon soketi değiştirilerek orijinal olan yeni mikrofon soketi takılmaktadır. Böylece bozuk olan kısım telefondan çıkarılarak sorun ortadan kalkmaktadır. Bu işlem birkaç saatte yapılan bir işlem olmaktadır ve yetkili servisin yoğun olmaması durumunda telefon sahibine aynı gün içerisinde tamir edilmiş olarak geri iade edilmektedir.

Iphone Mikrofon Tamiri Ne Kadar

Iphone mikrofon tamiri yaptırmak üzere iphone telefonunu yetkili servise götüren kişi bu işlemin kullanıcı kaynaklı olmasından dolayı garanti kapması dışında kalarak ücret karşılığında yapılacak bir işlem olduğunu öğrenmektedir. Yapılacak olan iphone telefon ücreti ise iphone telefonun modeline göre değişim göstermektedir. Daha üst bir model daha yüksek bir ücret olurken daha eski bir model ise ona göre daha ucuza tamir edilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!