Iphone Mikrofon Değişimi

Iphone mikrofon değişimi, telefonun mikrofon kısmında sorun olmasına karşılık yapılan bir işlem olmaktadır. Mikrofonu çalışmayan kişi telefonu bir yetkili servise götürmeden önce sorunu kendisi çözmeyi deneyerek telefonda bulunan ekran koruyucuyu, film kaplamaları, telefon kılıfını çıkararak mikrofonu yeniden kontrol etmelidir. Ayrıca mikrofon kısmında biriken tozlar da temizlenmeli ve tekrar kontrol edilmelidir. Telefon görüşmesinde ya da hoparlör kullanımında sıkıntı yaşayan kişiler kendi yöntemleri ile sorunu çözemezlerse yetkili bir kişiye telefonu göstermeleri gerekmektedir.

Iphone Mikrofon Sorunu

Iphone mikrofon değişimi yapılmadan önce telefon sahibi gerekli çözüm yollarını deneyerek sonuca ulaşmaya çalışmaktadır. Mikrofon sorunun hangi uygulamalarda olduğu araştırılmaktadır. Bütün uygulamalarda mı sorun var yoksa tek bir uygulamada mı sorun yaşanıyor buna bakılmalıdır. Eğer belirli bir uygulamada çalışmadığı anlaşılırsa uygulamada mikrofonun etkinleştirildiğinden emin olunması gerekmektedir.

Iphone Mikrofon Değişimi Ne Kadar

Iphone mikrofon değişimi işlemi mikrofondaki sorunu ortadan kaldırmak adına yapılan bir işlem olmaktadır. Mikrofonun tekrar sorunsuz şekilde telefon görüşmelerinde, facetime görüşmelerinde, ses kayıt cihazında, video ve müzik çalar uygulamalarında ve telefondaki diğer bütün uygulamalarda çalışması adına yapılması gereken en doğru iş mikrofon değişimi yapmaktır. Mikrofon değişimi bozulan telefonun modeline ve sorunun büyüklüğüne göre farklılık göstermektedir. garanti kapsamına girmeyen tamirler için iphone kullanıcısı telefonun yapılacağı yetkili servise gerekli ödemeyi yapmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!