Iphone Kulaklık Soketi Değişimi

Iphone kulaklık soketi değişimi, kulaklığın sesin aktarılmasını sağlayan kısma takılması ve kulaklıkta sorun olmadığı halde ses gelmemesi sonucu yapılan işlem olmaktadır. Kulaklıkta sorun olup olmadığını anlamak adına kulaklık başka cihazlarda denenmektedir. Daha sonra başka bir kulaklık soket kısmına takılarak hatanın nereden kaynaklandığı tespit edilmektedir. Soket kısımda sorun olduğu anlaşıldıktan sonra bu kısmın değişimi yapılması adına telefonun bir yetkili servise götürülmesi gerekmektedir. Burada soket kısmı orijinal bir soket ile değiştirilerek sorun çözülmektedir.

Iphone Kulaklık

Iphone kulaklık soketi değişimi bozulan kısma çözüm olmaktadır. Sürekli kulaklık ile müzik dinleyen bir kişi ya da telefon görüşmelerini kulaklık ile yapan bir kişi bozulan kısmı hemen değiştirme ihtiyacı duymaktadır. Apple’nin geliştirmiş olduğu bluetooth kulaklık son zamanlarda kablolu kulaklığın yerini almış gibi gözükse de kablolu kulaklık kullanmaktan vazgeçmeyen geniş bir tüketici kitlesi de olmaktadır. Ayrıca kulaklık girişi ile şarj girişinin aynı olması da telefon sahibinin bu sorunu çözmesi adına bir sebep daha olmaktadır.

Iphone Şarj – Kulaklık Girişi

Iphone kulaklık soketi değişimi, Apple’nin son çıkardığı telefon modellerinde kulaklık girişi ile şarj aleti girişini birbirine uygun olarak yapıp tek bir giriş yeri sağlaması ile değişim işleminin önemini artırmaktadır. Bozulan kulaklık soketi telefonun şarj edilmesini de engellediği için telefon sahibi bu işlemi hızlıca çözmek istemektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!