Iphone Kısa Devre Tamiri

Iphone kısa devre tamiri, kısa devre yapan telefonun yeniden çalışmasını sağlamaktadır. Telefonun ne kaynaklı kısa devre yaptığını yalnızca işinde uzman kişi tarafından bulunmaktadır. Telefonun ana kart şemasını iyi bilen bir yetkili bu sorunu kolayca çözmektedir. Kısa devre bazı durumlarda telefonun hiç çalışmamasına bazı durumlarda ise telefonda ufak sorunlar çıkmasına neden olmaktadır. Yetkili birimin yaptığı arıza tespit işlemleri sonrasında telefonda oluşan arızalar, batarya şişmesi gibi durumlar cihaz sahibine bildirilmektedir.

Iphone Kısa Devre Yaparsa Ne Olur

Iphone kısa devre tamiri telefonun eski sorunsuz haline dönmesi adına yapılan bir tamir olmaktadır. Kısa devre sorunu geniş kapsamlı bir sorun olmaktadır. Kullanılan şarj aletinin yüksek bir akım vermesi veri yollarında patlamalara neden olur ve bu durumda da telefon kısa devreye geçmektedir. Aynı şekilde sıvı temasında olan telefonda da kısa devre görünmektedir. Bunun nedeni akım geçen bir elektronik cihazın sıvı teması sonrası ana kartın yanması ve telefonda sorunlar yaşanması şeklinde açıklamak mümkün olmaktadır.

Iphone Kısa Devre Tamiri Ne Kadar

Iphone kısa devre tamiri yapılan tespitler sonrasında belirlenen plana göre yapılmaktadır. Telefonda ortaya çıkan kısa devrenin nedeni ve telefona verdiği hasara göre tamir işlemi yapılmaktadır. Servisin kısa devre tamiri için talep edeceği ücret ise yine aynı şekilde telefondaki hasara göre değişim göstermektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!