Iphone Kasa Değişimi

Iphone kasa değişimi telefonun kasa kısmının ezilmesi ya da büyük bir darbe alması sonucu yapılması gereken bir işlem olmaktadır. Telefonun hasar görmesi ile kasanın aldığı zarar bir düşme ya da yeniden hasar alması durumunda telefonun kolayca kırılmasına sebep olacaktır. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak adına kasa kısmının acilen değişmesi gerekmektedir. Kasa değişim işlemi için telefon yetkili ve güvenilir bir servise götürülmelidir.

Iphone Kasa Değişimi Ne Kadar?

Iphone kasa değişimi kasa kısmının hasarını gidermek adına yapılan bir işlem olmaktadır. Kasa kısmın telefon için en önemli kısımlardan olması, zarar görünce hemen değiştirilmesi anlamına gelmektedir. Kasa değişim ücretleri servisler aracılığı ile yapılmaktadır. Iphone telefon modelinin yüksekliğine göre kasa değişim ücreti de artmaktadır. Daha düşük model bir iphone ise ücreti de buna göre değişim göstermektedir. yetkili servis telefonu inceledikten sonra yapılması için ödenmesi gereken tutarı telefon sahibine bildirmektedir.

Iphone Kasa Değişimi Zararlı Mı?

Iphone kasa değişimi zarar gören kasanın düzeltilmesi amacı ile yapılmaktadır. Eğer hasar gören kasa değişmezse telefonun kolayca kırılması söz konusu olabilmektedir. Bir başka olumsuz durum ise yamuk, ezik, hasarlı kasa ekranın iç kısımlarının toz ile dolmasına sebep olmaktadır. Bu gibi olumsuz durumlardan kaçınmak adına kasa kısmı değiştirilerek ve sorunsuzca kullanıma devam edilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!