iPhone Kamera Entegresi Tamiri

Iphone kamera entegresi tamiri yaptıracak olan kişi işin uzmanı olan bir yetkili servis ile iletişime geçmektedir. Telefonun arka kamerasında bir darbe sonrası hasar oluşmaktadır ve bu telefonun kamerasının arızalanmasına sebep olmaktadır. Aynı şekilde ön kameranın gördüğü bir darbe ya da sıvı teması da ön kameranın zarar görerek işlevini yerine getirememesine nedene olmaktadır. 

Iphone Kamera Entegresi Değişimi

Iphone kamera entegresi tamiri işin uzmanları tarafından özenle yapılmaktadır. Tamir sırasında, telefonda bulunan verilen silinmez ve telefonun bozuk kamerası yerine orijinal yeni kamera takılmaktadır. Yeni takılan kameranın çekim kalitesi bozulan kameranın ilk kalitesine eş olmaktadır. Değişen kamera entegresi yeniden iphone telefonun en kaliteli fotoğrafları çekmesine olanak tanımaktadır. Aynı şekilde ön kamera da yeniden en kaliteli öz çekimleri yapma imkânını telefon sahibine sunmaktadır. Bu işlemin kusursuz yapılması ve en iyi sonucu almak adına iyi bir yetkili serviste iyi bir ekibe telefonun verilmesi ile olmaktadır.

Iphone Kamera Entegresi Tamiri Fiyatı

Iphone kamera entegresi tamiri işlemi yaptıracak olan kişi en güvenilir olan yetkili kişileri bularak tamir işlemini yaptırmaktadır. Bu işlem garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Garanti kapsamı dışında kalan tamir işlemi için yetkili servisin kamera entegresi değişimine özel olan ve iphone modeline göre değişim gösteren ücretinin ödenmesi ile yapılmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!