Iphone Kamera Camı Değişimi

Iphone kamera camı değişimi işlemi kamerasında sorun olmadığı halde cam kısmında oluşan çatlat ya da kırık gibi bir sorun olan kişilerin araştırdıkları bir konu olmaktadır. Cam kısmında oluşan hasar kameranın kötü çekimler yapmasına hatta çekim yapamamasına bile sebep olmaktadır. Böyle bir sorun ile karşılaşınca bu işin uzmanı olan kişilere telefon götürülerek değişim işlemi yapılmaktadır. Hasarın boyutuna göre yapılacak işlem değişmektedir. Hasarın büyük olması kamera sisteminin tamamen değişmesine kadar gidebilecek bir sorun olmaktadır. Bu amaçla hasar büyümeden yetkili bayilere telefon götürülerek uzman kişilere değişim işlemi yaptırılmalıdır.

Iphone Kamera Camı Kırıldı Garanti Karşılar Mı?

Iphone kamera camı değişimi hasarın boyutuna göre farklı sonuçları ortaya çıkaran bir durum olmaktadır. Eğer kırılan kısım üst yüzeyde kalarak kameranın lenslerine zarar vermemiş ise sadece üst yüzey değişim işi ile sorun çözülebilmektedir. Eğer hasar büyük ve lenslere kadar zarar vermiş ise bu durumda tamamen değişmesi gerekmektedir ve hasarın kullanıcı kaynaklı olması ile garanti kapsamında olmamaktadır.

Iphone Kamera Camı Değişimi Ne Kadar?

Iphone kamera camı değişimi garanti kapsamı dışında olması ile telefon sahibinden alınacak ücret karşılığında yapılmaktadır. Bu ücret hasarın ortaya çıkardığı sonuçlara göre ve telefonun modeline göre değişim göstermektedir. Ödeme işlemi ile tamire alınan telefon kısa sürede yenilenerek sahibine geri verilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!