iPhone İşlemci Problemleri Tamiri

Iphone işlemci problemleri tamiri işlemi söz konusu ise telefon en güvenilir olan yetkili servise götürülerek tamir işlemi yapılması gerekmektedir. Iphone telefonlar için işlemci demek temel anlamda ana kart demek olup işlemci tamiri için ana kartın tamir ettirilmesi gerekmektedir. Yalnız bu işlem telefon için büyük önem taşıyan bir işlem olmakta ve iphone telefon en usta kişilere tamir ettirilmelidir. İşlemci problemi yaşayan bir telefonun düzelip eski performansında çalışmasının tek yolu ise işlemcisinin değişimi olmaktadır.

Iphone İşlemci Değişimi

Iphone işlemci problemleri tamiri için işinde en usta olan yetkililer bulunarak telefon tamir işlemi için verilmektedir. Burada yetkili servis işlemciyi orijinal olan yenisi ile değiştirme işlemi yapacaktır. Telefonda bulunan mantık devreleri bir çip etrafında çalışacak şekilde üretildiği için tek bileşenli bir arıza durumunda bile tüm ana kartın değişmesi gerekmektedir. Ana kart ve ya işlemci değişimi ise telefonda bulunan verilerin silinmesi anlamına gelmektedir.

Iphone İşlemci Tamir Fiyatı

Iphone işlemci problemleri tamiri yaptıracak olan kişiler telefonlarını kurtarmak adına en iyi yetkili servise telefonlarını yaptırmaktadır. Burada garanti kapsamına girmeyen bu işlem için servis iphone sahibinden bir ödeme talebinde bulunmaktadır. Ödeme tutarı iphone telefonun modeline göre farklılık göstermektedir. Üst modellerin daha yüksek bir maliyete sahip olduğu tutar yetkili servise ödenerek tamir edilen telefon tekrar alınmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!