IPhone Işık Entegresi Tamiri

Iphone ışık entegresi tamiri, telefonun ışığının sönük şekilde yanması, parlaklık ayarının bozulması, görüntülerin gitmesi gibi sorunlara çözüm olması adına yapılmaktadır. Ekranda oluşan herhangi bir sorun telefonun verimli bir şekilde kullanılmasının önünde engel olmaktadır. Dokunmatik olan ekran hassastır ve çabuk bozulmaması adına dikkatli kullanılmalıdır. Özellikle telefon ekranının düşme sonrası zarar göreceği için düşme, darbe ve sıvı temasından özenle korunması gerekmektedir.

Işık Entegresi Nedir

Iphone ışık entegresi tamiri ekranda yaşanan sorunların çözülmesi için yapılmaktadır. Ekrandaki ışıkların sönük hale gelmesi, parlaklık arttırılmak istense bile eski düzeyde olmayan ekran parlaklığı gibi durumlar ışık entegresinde bulunan arızalar sonucu ortaya çıkmaktadır. Bu sorunların en kalıcı yöntemi ise yetkili bir servise giderek ışık entegresinin orijinali ile değiştirilmesini istemek olmaktadır. Işık entegresini bozan durumlardan biri yağmurlu bir havada telefonun kullanılması sonucu ekranın sıvı ile temas etmesi olmaktadır. Sıvı teması telefon ekranına zarar vermektedir. Işık entegresinde ayrıca telefonun darbe alması ya da sert bir yüzeye düşmesi gibi nedenlerle de arızalar oluşmaktadır.

Iphone Işık Entegresi Fiyatı

Iphone ışık entegresi tamiri telefondaki ışık sorununu çözmek adına orijinal bir ışık entegresi ile değişim sağlanarak sorunu ortadan kaldırmak için yapılan bir tamir olmaktadır. Bu tamir yetkili servislerde işin uzmanları tarafından yapılmaktadır. Kullanıcı hata ile oluşan bu sorunun yapım ücreti ise iphone telefonun modeline göre belirlenmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!