Iphone Hoparlör Değişimi

Iphone hoparlör değişimi, telefonun hoparlör kısmında sorun yaşayan kişilerin aradıkları bir çözüm olmaktadır. Telefonun hoparlör kısmının bozulması için birkaç neden olmaktadır. Bu nedenler

 • Cihazın hoparlör kısmının darbe alması
 • Toz, kir gibi maddelerin hoparlör deliklerini tıkaması
 • Hoparlör kısmında gerçekleşen sıvı teması

gibi sıralanmaktadır. Bu sıralanan nedenler sonrasında ortaya çıkan sorun ise yetkili kişiler tarafından çözülmektedir. Garanti kapsamı bitmeyen telefonlar kullanıcısı tarafından yetkili bayilere götürülerek ücretsiz bir şekilde hizmet alıp hoparlör kısmında oluşan sorunu çözmektedir.

Iphone Hoparlör Değişimi

Iphone hoparlör değişimi, telefon ile görüşme sırasında gelen cızırtılı ses ya da hiç ses gelmemesi, telefon görüşmesi sırasında kişinin de karşı tarafa sesinin hiç gitmemesi, telefondan bir müzik ya da vido açıldığında sesin dışarıya bozuk çıkması ya da hiç çıkmaması gibi sorunlardan kurtulmak amacı ile yapılmaktadır. Özellikle cızırtı çıkaran hoparlörlerdeki en büyük sorun o kısmın tozdan tıkanması olmaktadır. Tamir işlemi sonrasında bu kısma sıvı ve toza karşı dayanıklı bant takılarak bu soruna çözüm sağlanmaktadır.

Iphone Hoparlör Değişimi Ne Kadar

Iphone hoparlör değişim işlemi eğer garantisi biten bir telefona yapılacaksa ya da garanti kapsamı dışındaki bir sebepten bozulduysa telefon sahibinden ücret alarak yapılmaktadır. Bu ücret telefon markası, telefon hoparlör kısmındaki sorun gibi farklılıklara göre değişmektedir. Çok uzun sürmeyen işlem sonrası aynı gün içerisinde telefon sahibine geri teslim edilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!