IPhone Hoparlör Değişimi

Iphone hoparlör değişimi telefonda hoparlör sorunu yaşayanların uygulamak istedikleri bir çözüm olmaktadır. Hoparlör sesin dışarı çıkmasına yarayan telefon kısmı olduğu için telefon görüşmelerinde sesi dışarı vermek istenilirse ya da bir video, müzik gibi sesli bir şey dinlenmek istenirse hoparlörde yaşanan arıza buna engel olmaktadır. Sesi hiç dışarı vermeyeceği gibi kısık bir ayarda ya da cızırtılı bir şekilde sesi vermesi de bir sorun olduğunu göstermektedir. Bu sorunlardan kesin olarak kurtulmak için ise telefon bir yetkili servise götürülmekte ve hoparlör kısmının değişimi yapılmaktadır.

Iphone Hoparlör Tamiri

Iphone hoparlör değişimi işlemi hoparlör arızasını gidermek amacı ile yapılmaktadır. Telefonun hoparlöründe sorun yaşayan kişiler buna çözüm olması amacı ile telefonlarını yetkili bir servise götürerek işin uzmanlarına sorunu bildirmektedir. Yetkili serviste bulunan görevliler ise sorunun neyden kaynaklı olduğunu ve çözümü bulmak adına telefonu alarak sorunu araştırmaya başlamaktalar. Hoparlör kısmında genellikle telefonu o kısma düşürme ile oluşan bu sorun hoparlörün değişmesi ile çözüme kavuşmaktadır. Kısa sürede yapılan değişim tamamlanarak telefon sahibine geri teslim edilmektedir.

Iphone Hoparlör Değişimi Ne Kadar

Iphone hoparlör değişimi işlemi kullanıcı kaynaklı bir hata olmaktadır ve bir darbe sonucu ortaya çıkmaktadır. Bu sebeple garanti kapsamına girmeyen bu değişim işlemi ücreti ise iphone telefonun modeline göre değişim göstermektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!