Iphone Görüntü Entegresi Tamiri

Iphone görüntü entegresi tamiri, telefonun ekranında oluşan sorunların giderilmesi adına yapılan bir tamir olmaktadır. Görüntü entegresinde oluşan herhangi bir sorun telefonun kullanım kalitesini düşürmektedir. Bu amaçla böyle bir sorunla karşılaşan kişi yetkili bir servise iphone telefonunu götürerek sorunu çözmek istemektedir.

Görüntü Entegresi Nedir

Iphone görüntü entegresi tamiri yapılacak olan telefondan öncelikle yedek alınır ve telefonda bulunan verilerin silinmesi ya da zarar görmesi böylece engellenmiş olmaktadır. Telefonda bulunan görüntü entegresi telefon ekranın doğru ve aktif bir şekilde çalışmasını sağlayan kısım olmaktadır. Görüntü entegresinde herhangi bir sorun meydana geldiğinde karşılaşılacak bazı sorunlar,

 • Telefonun şarja takılı olduğu esnada açılıp kapanması
 • Telefonun şarj olmaması
 • Telefon ekrannda Apple logosunun takılı kalması
 • Telefonun açılmaması
 • Telefonun ekranındaki dokunmatik arızası
 • Telefon ekranının sürekli gidip gelmesi

şeklinde sıralanmaktadır. Bu sorunları yaşayan kişi telefonda daha büyük ve kalıcı bir sorun ile karşılaşmamak adına görüntü entegresini tamir ettirmektedir.

Iphone Görüntü Entegresi Fiyatı

Iphone görüntü entegresi tamiri bu işte uzmanlaşmış yetkili servislerde yapılmaktadır. Birkaç saat içerisinde tamir edilebilen ekran görüntü entegresi yetkili servis tarafından aynı gün telefon teslimi ile hızlı bir hizmet vermektedir. Bu hizmet garanti kapsamı dışında bulunarak yetkili servisin belirlediği ücret bedeli karşılığında yapılmaktadır ve bu ücret iphone telefon modeline göre değişim göstermektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!