Iphone Ekran Değişimi

Iphone ekran değişimi işlemi ekranı düşme, darbe alma sonucu kırılan, çatlayan kişilerin araştırdıkları bir konu olmaktadır. Ekranı kırılan kişi ekranı hiç kullanamaması, görüntünün tamamen gitmesi gibi bir sorunla karşılaşabilmektedir. Böyle bir durumda ilk yapılacak iş Apple yetkili servisine giderek ekran değişimi için telefonu vermek olmaktadır. Ekrandaki görüntü tam gitmeyen kişiler ise bir süre daha telefonu bu şekilde kullanmayı denemek isteyebilir ama bu sorun telefonun daha çok zarar görmesine sebep olacağından ekrandaki kırık ya da çatlak büyümeden servise verilerek yapılması gerekmektedir.

Iphone Ekran Kırıldı Ne Yapmalıyım?

Iphone ekran değişimi kırılan ekran için tek çözüm olmaktadır. Yetkili bir personele teslim edilen telefon ekran değişimi sürecine girmektedir. Bu süre 1 iş günü ile 7 iş günü arasında yoğunluğa göre değişim göstermektedir. Kırılan ekran işin uzmanları tarafından çıkarılarak orijinal parçaları ile değiştirilmektedir. Değişim sonrasında gerekli ekran kontrolleri sağlanarak kullanıma engel herhangi bir olumsuzluk olmadığı da kontrol edilmektedir. Değişim ve kontrol işlemlerinden sonra telefon kullanıcısına teslim edilmektedir.

Iphone Ekran Fiyatı

Iphone ekran değişimi kullanıcı kaynaklı bir hata olmaktadır. Bu hata garanti kapsamına girmemekte ve kullanıcının servise değişim bedelinin ücretini ödemesini gerektirmektedir. Bu ücret telefon markasına göre iphonenin alt markasından son çıkan markasına kadar artan bir değişim göstermektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!