Iphone Batarya Değişimi

Iphone batarya değişimi bataryası bozulan, sürekli şarjı biten kişilerin yaşadığı bir sorun olmaktadır. Batarya sorunu olan kişiler telefon kullanımından verim alamamakta hatta sürekli telefonu prizde şarj cihazında olmaktadır. Böyle bir sorun için hızlıca etkili servise başvurulması gerekmektedir. Batarya sorunu yetkililer tarafından hızlıca çözülebilecek bir sorun olmaktadır. Batarya değişimi ile eski bozuk, hasarlı batarya çıkarılarak yeni orijinal batarya takılarak bu sorun ortadan kalkmaktadır. Böylece pil seviyesi yeniden sağlıklı duruma gelen iphone telefon kullanıcısına rahat bir kullanım sunmaktadır.

Iphone Batarya Değişimi Fiyat

Iphone batarya değişimi yaptıracak olan kişiler bu sorunu garanti kapsamında yaptırarak ücret ödemek istememektedir. Eğer pil yüzdesi yüksek olmasına rağmen telefonun kendinden kaynaklı bir sorun ile batarya hata veriyor ise yetkililer bu durumu inceleyerek ortaya çıkarmaktadır. Böyle bir hata söz konusu olduğunda bu değişim garanti kapsamına girmektedir ve garanti süresi bitmeyen kullanıcı ücretsiz bir şekilde yetkili servis ile batarya değişim işini gerçekleştirmektedir. Eğer garanti sürece dolduysa telefon sahibi gerekli ödemeyi yetkili servise yapmak durumunda kalmaktadır.

Apple Batarya

Iphone batarya değişimi yaptıracak kişi bataryasının bozulmasına sürekli telefonu şarj etmesi, dolmadan şarjdan çıkarması gibi sebepler ile kullanıcı hatası olarak sebep olduysa bu değişim ücreti için ücret ödemek zorundadır. Garanti kapsamına girmeyen bu işlem telefon modeline göre farklı ücretler ile tamamlanmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!