Iphone Arka Kamera Değişimi

Iphone arka kamera değişimi kameranın kendinden olabilecek bir sorun olduğu gibi düşme, çarpma gibi telefon sahibinin kullanım hatası ile de ortaya çıkmaktadır. Iphone telefonlarının benzersiz kamerası telefonun en dikkat çekici özelliklerinden olmaktadır. Tüketiciler Apple kamerasına olan beğenilerinden dolayı da Iphone model telefonları kullanmak istemektedir. Odaklama, portre gibi benzersiz ve en kaliteli özellikleri sunan Apple telefonların tüketiciler tarafından seçilmesini sağlamaktadır.

Iphone Arka Kamera Değişimi Fiyat Listesi

Iphone arka kamera değişimi söz konusu ise öncelikle kameradaki sorunun nereden kaynaklandığı bulunarak çözülmeye başlanmalıdır. Eğer üretim kaynaklı olan bir sorun ise telefon sahipleri garanti kapsamı dâhilinde bir iphone yetkili servisine giderek telefonlarını ücretsiz bir şekilde garanti kapsamında yaptırabilmektedir. Eğer tüketici kaynaklı bir sorundan dolayı arka kamera değişimi söz konusu ise telefon modeline göre değişen fiyat listesi bedeli kullanıcı tarafından ödenerek tamir işlemi yetkili servisler tarafından yapılmaktadır. Tamir ücretleri en alt modelden başlayarak en yeni modele doğru giderek artış göstermektedir.

Iphone Arka Kamera Çalışmıyor

Iphone arka kamera değişimi çalışmayan kameranın bozulma durumunda yapılmaktadır. Kameradaki hasar yetkili kişi tarafından tespit edilerek eski kamera kısmı çıkarılıp yerine orijinal yeni kamera kısmı takılmaktadır. Böylece tamir sonrası orijinal kamera ile değişen bozuk kısım artık ilk hali gibi performans göstermektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!