Iphone Arka Cam Değişimi

Iphone arka cam değişimi, camın hasar görmesi, düşme sonrası ya da alınan darbe sonrası kırılma, çatlama gibi sebeplerle yapılan bir uygulama olmaktadır. Hasar gören cam kısmın acilen değişmesi gerekmektedir. Kırığın ya da çatlağın daha da büyüyerek hem maddi olarak daha büyük bir hasara neden olmasının önüne geçmek hem de kullanan kişinin kullanım sırasında eline cam kesiklerinin zarar vermesinin önüne geçmek adına yetkili bir Apple teknisyeni ile görüşülmesi gerekmektedir.

Iphone Arka Cam Değişir Mi?

Iphone arka cam değişimi hasar gören telefonun arka cam kısmının değiştirilmesi sağlanarak çözüme kavuşmaktadır. Arka cam kırılması, hasarı tüketici kaynaklı bir durum olduğu için iphone kullanıcısı bir ücret ödeyerek tamir işini gerçekleştirmektedir. Bu işlemin bir yetkili iphone bayisi tarafından yapılması gerekmektedir. Iphone arka cam değişimi işlemi yaklaşık olarak 2 saat gibi bir sürede yapılan bir işlem olmaktadır. Yetkili servise götürülen telefon değişim işleminden sonra kullanıcısına geri verilmektedir.

Iphone Arka Cam Değişimi Ne Kadar?

Iphone arka cam değişimi garanti kapsamı dışında kalan bir işlem olarak ıphone kullanıcısının bir ücret ödemesi ile tamir işlemi sağlanmaktadır. Telefon modeline göre 200 Türk Lirası ile 1.000 Türk Lirası arasında değişen bir ücret ile kırık kısım yetkili servis tarafından değiştirilerek sahibine geri verilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!