IPhone Ana Kart Kısa Devre Onarımı

Iphone ana kart kısa devre onarımı, iphone telefonlarda karşılaşılacak en büyük sorun olmaktadır. Ana kart telefonun en önemli parçası olduğundan, ana kartta oluşan herhangi bir sorun telefonun çalışmasını direk etkilemektedir. Böyle bir sorunla karşılaşan kişi cep telefonu tamirini işinde en iyi olan kişilere yaptırmaktadır. Güven duyulan ve kesin garantili bir çözüm sunan bir servise gidilerek telefon sorunu anlatılmakta ve tamir işlemi başlamaktadır.

Iphone Kısa Devre Tamiri

Iphone ana kart kısa devre onarımı ana kartta meydana gelen kısa devre hatasına çözüm olmaktadır. Elektronik devreye sahip olan çoğu cihazda kısa devre sorunu ortaya çıkmaktadır. Bu sorunun nedeni olarak ise devre üzerinde bulunan bir akım devresinin fazla ısınması ya da sıvı ile teması sonrasında zayıflayan kapasitörün patlaması gösterilmektedir. Bu durumda kapasitör işlevini kaybeder ve kısa devre yaparak ile telefonun çalışmasına zarar vermektedir. Bu durum düzeltilmeden de telefonun çalışması mümkün olmamaktadır.

Iphone Kısa Devre Tamiri Fiyat

Iphone ana kart kısa devre onarımı telefonun yeniden çalışmasını sağlamaktadır. Teknik servislerde uzman ekiplerin yaptığı tamir işlemi belirli bir ücret karşılığında yapılmaktadır. Önemli bir sorun olan ana kart kısa devre onarımı güvenilir bir yetkiliye, yetkilinin belirlediği ücret karşılığında yaptırılmaktadır. Onarım sonrasında sahibine iade edilen telefon sorunsuz bir şekilde eski performansı ile kullanılmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!