Iphone Ahize Değişimi

Iphone ahize değişimi ahizesi bozulan kullanıcıların araştırdıkları bir konu olmaktadır. Yüksek sesle müzik dinlemek gibi ya da ahize kısmının aşırı tozlanması gibi sebepler ile telefonun ahizesi bozulabilmektedir. Bozulan kısmın tamiri ya da değişimi yapılarak telefon tekrar kullanılmaktadır. Eğer bozulmaya sebep düşme ve ya darbe alma gibi tüketici kaynaklı bir sorun değilse telefonun garanti kapsamı dâhilinde bulunarak yetkili servisler tarafından değişim işi orijinal parçası ile değişmektedir.

Iphone Ahize Garantiye Girer Mi?

Iphone ahize değişimi yaptırmak isteyen iphone sahipleri bu tamir işinin garanti kapmasında olup olmadığını merak etmektedir. Garanti kapsamı eğer yıl olarak doldurulmadı ise ve ahizenin bozulma sebebi tüketici kaynaklı değil ise garanti bu değişim işini kapsamaktadır. Telefonun kendisinden kaynaklı sorunlar garanti süresi boyunca yetkili servisler tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Iphone Ahize Temizleme

Iphone ahiz değişimi yapılan telefon sahibine geri verilmektedir. Ahizenin bozulma nedeni incelenerek ortaya çıkarılır ve soruna göre tamir işlemi ya da orijinali ile değiştirme işlemi yapılmaktadır. Bazı durumlarda ahize üzerinde biriken toz sebebi ile de ahizeden ses çıkışı engellenmektedir. Böyle durumlar ile karşı karşıya kalınınca ahizeye zarar vermeyecek şekilde toz olan kısım temizlenmelidir. Tozlardan temizlenen ahize kısmı artık sesi rahatlıkla dışarı verebilmektedir. Iphone kullanıcısı da telefonu kullanırken ahize kısmının tozlanmasını temizleyerek engelleyebilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!