Iphone Açma Kapama Tuşu Değişimi

Iphone açma kapama tuşu değişimi için iphone kullanıcıları çözüm aramaktadır. Telefonda sürekli kullanılan bir tuş olması sebebi ile kolay bozulan bu tuşun değişimi ile sorun ortadan kalkmaktadır. Açma kapama tuşunun bozulmasının birkaç nedeni,

 • Sürekli açma kapama tuşunu kullanmak
 • Açma kapama kısmına su gelmesi
 • Açma kapama tuşunun darbe alması

şeklinde sıralanabilir. Özellikle telefonun sürekli düşmesi gibi bir durum söz konusu ise telefondaki tuşların daha çok bozulmasına sebep olmaktadır. Bu yüzden mümkün olduğunca telefonlarda koruyucu kılıf kullanılması gerekmektedir.

Iphone Açma Kapama Tuşu Bozuldu Nasıl Açabilirim?

Iphone açma kapama tuşu değişimi bozulan tuşun durumuna göre değişmektedir. Tamamen çalışmaması durumunda telefonun kapanması için sadece şarj bitirme yöntemi kullanılmaktadır. Iphone şarjı bitince kapanan ve şarj aletine takılınca kendiliğinden açılan özelliği ile açma kapama tuşu kullanmadan böyle bir çözüm sunmaktadır. Ama telefon sahibi sürekli telefonunu kapatmak için şarj bitmesini beklemek istemeyeceği için yetkili bir iphone merkezi ile görüşerek tamir işlemini gerçekleştirmektedir.

Iphone Power Tuşu Tamiri

Iphone açma kapama tuşu değişimi için yapılması gereken yetkili bir bayi ile iletişime geçmektir. Eğer telefonun garanti kapsamı devam ediyor ise ve bozulma garanti kapsamında ise yetkililer servise götürerek telefonun tuş değişimini ya da tamirini bu şekilde gerçekleştirmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!