IPhone 4014/4013 Hatası Tamiri

Iphone 4014/4013 hatası tamiri işlemi yapılacak telefonda bu hatanın nereden kaynaklandığı da araştırılarak çözüm aranmaktadır. Itunes hatası olarak bilinen 4013/4014 hatası gene olarak yanlı kablo ya da yanlık bağlantı sebebi ile ortaya çıkan donanımsal bir hata olmaktadır.

4013 Hatası

Iphone 4014/4013 hatası tamiri işlemi öncesi sorunun kaynağına bakılmaktadır. Bu sorunun ortaya çıkması birkaç nedene bağlanmaktadır. Bu nedenler,

 • Iphone telefon İOS’u en son sürüme geçirirken,
 • Telefona İtunes’in doğru yüklenmemesinden,
 • Telefona yapılan bağlantılarındaki kabloların hatalı kablo olmasından
 • Telefonun bağlandığı wifi bağlantısının güçlü olmamasından,

ortaya çıkmaktadır. Cihazda yaşanan soruna çözüm arayan kişi önce birkaç farklı yöntem ile soruna kendi çözüm aramaktadır. Eğer bu denemelerden sonuç alamaz ise telefonu yetkili bir servise götürerek hatanın giderilmesini sağlamaktadır.

Iphone 4013 Hatası Kesin Çözüm

Iphone 4014/4013 hatası tamiri işleminde birkaç yol denenerek çözüm aranmaktadır. İlk yol olarak USB bağlantısı olan kablonun bağlantı noktasını değiştirmek olmaktadır. Başka bir yol ise wifi bağlantısını kontrol etmek olmaktadır. Wifiye bağlı olup olunmadığı kontrol edilerek sorunun giderilmesi amaçlanmaktadır. Diğer bir yol ise itunesin güncellenmesi olmaktadır. Iphone telefonun yeniden başlatılması da bazen çözüm olarak kullanılmaktadır. Bütün bu yolları deneyen iphone kullanıcısı bir sonuç alamaz ise son olarak telefonu yetkili bayiye götürerek hatanın giderilmesini sağlamaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!