Huawei Titreşim Motoru Değişimi

Huawei titreşim motoru değişimi işlemi titreşim modunu aktif olarak kullanan kişilerin, telefonlarının titreşiminde yaşadıkları soruna aradıkları bir çözüm yolu olmaktadır. Titreşim özelliği telefonun yan kısmında bulunan tuş ile aktifleştirilmektedir. Ayrıca telefon aramasında ya da sms bildirimlerinde ve ya diğer bildirimler de titreşimi aktif hale getirmek isteyenler telefonun ayarlar kısmından bu işlemleri yapmaktadır. Özellikle iş ortamlarında telefon sıklıkla titreşimde kullanılmaktadır. Sesin diğer insanları rahatsız etmemesi adına kütüphane gibi ortamlarda da titreşim modu sıkça kullanılmaktadır.

Huawei Titreşim Motoru

Huawei titreşim motoru değişimi titreşim özelliği bozulan telefona uygulanmaktadır. Değişen motor ile telefon tekrar eskisi gibi titremektedir. Titreşim özelliği çok kalabalık ortamlarda, konserlerde, alışveriş merkezlerinde sesin duyulmayacağı birçok ortamda kullanılmaktadır. Ses yoğunluğunun çok olduğu böyle ortamlarda telefona gelen bildirimler titreşim yolu ile fark edilmektedir. Titreşim özelliğini kullanan kişiler titreşim motorunda olan bir arıza için en yakın yetkili servise başvurmaktadır.

Huawei Titreşim Motoru fiyatı

Huawei titreşim motoru değişimi yapılmadan önce servis motorun neden arıza verdiğini araştırmaktadır. Titreşim motoru genellikle telefonun düşürülmesi ile ortaya çıkan bir arıza olmaktadır. Böyle bir arıza ise garanti kapsamına girmemektedir.  Kullanıcı hatası olan bu arıza yetkili serviste birkaç saat içinde yapılmaktadır ve servis titreşim motoru ücretini telefonun sahibinden talep etmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!