Huawei Sıvı Temas Onarımı

Huawei sıvı teması onarımı sıvı görmesi sonucu bozulan, arızalanan telefonun onarılması işlemi olmaktadır. Telefonun sıvı görmesi ile ilk yapılacak işlem telefonun kapatılması ve bataryasının çıkarılması olmaktadır. Ardından bir bez yardımı ile telefon iyice kurutulmaktadır. Bu sayede telefonun iç mekanizmasına sıvının ilerlemesi durdurulmaktadır. En son olarak ise telefon içinde kalan suların emilmesi adına pirin dolu bir kaba konulmaktadır.

Huawei Sıvı Teması

Huawei sıvı teması onarımı telefonun sıvıyla buluştuğu an başlamaktadır. Sırası ile yukarıdaki adımları izleyen telefon sahibi daha sonrasında telefonun çalışıp çalışmadığı yeniden denemektedir. Bataryası takılan telefon açıldığı zaman telefonda aşırı ısınma söz konusu ise bu durum telefonun kısa devre yapacağının habercisi olmaktadır. Ayrıca sıvı teması sonrasında telefonun tuşlarında, ekranında sorunlar olabilmektedir. Bu tarz durumlarda ise bir yetkili servise danışılması gerekmektedir.

Telefon Sıvı Teması Tamir Ücreti

Huawei sıvı teması onarımı yapılması adına bir yetkili servise gidilmesi gerekmektedir. Yetkili servis gerekli incelemeleri yaparak telefonun sıvı teması sonrası hangi kısımlarında sorun olduğunu bularak bu sorunları onarmaktadır. Değişmesi gereken parçaları değiştirerek telefonun eski düzeyine gelmesini sağlamaktalar. Telefonun sıvı teması ile arıza vermesi tamamen kullanıcı hatası olmaktadır ve kullanıcı hataları sonrası yapılacak olan tamir işlemleri garanti kapsamı dışında kalmaktadır. Servisin onarım işlemi bittikten sonra telefon sahibi ödemesini yaparak telefonunu geri almaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!