Huawei Ses Entegresi Tamiri

Huawei ses entegresi tamiri telefonda ses ile ilgili sorun yaşayan kişilerin araştırdıkları bir konu olmaktadır. Bu konuyu araştıranlar ses sorunun neden ortaya çıktığını, nasıl düzeleceğini ve tamir ücretini de merak etmektedir. Ses entegresinde oluşan sorunlar telefonda farklı sorunlara, arızalara neden olmaktadır. Bu sorunlar,

 • Telefon görüşmesi sırasında sesin karşıya gitmemesi ve ya cızırtılı gitmesi
 • Telefon görüşmesi sırasında sesin karşıdan gelmemesi ve ya cızırtılı gelmesi
 • Telefonda müzik, video gibi uygulamalardan ses gelmemesi ya da cızırtılı gelmesi
 • Sesli notta ses kaydedilememesi ve ya cızırtılı kaydedilmesi

şeklinde olabilmektedir.

Huawei Ses Sorunu

Huawei ses entegresi tamiri oluşan arıza durumlarına çözüm olmaktadır. Ses entegresinin bozulması ise ses kalitesi düşen telefon eski performansın ses entegresi tamiri ile kavuşmaktadır. Özellikle telefon görüşmelerini olumsuz etkileyen bu durum acilen çözülmek istenmektedir. Ayrıca ses entegresi hatası telefon görüşmesinin hoparlör ile yapılmasına da engel olmaktadır. Hoparlör tuşunun grileşerek basılamaz hale gelmesi ile hoparlör özelliği de devre dışı kalmaktadır.

Huawei Ses Sorunu Çözümü

Huawei ses entegresi tamiri yapılırken sorunun neden ortaya çıktığı da araştırılmaktadır. Düşme, darbe alma, sıvı teması gibi durumlar sonucu ortaya çıkan bu durum telefon performansını olumsuz etkileyen bir durum olmaktadır. Bu durum işin yetkili servislerde bulunan uzman ekipler tarafından çözüme kavuşmaktadır.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!