Huawei Ses Açma Kapama Tuşu Değişimi

Huawei ses açma kapama tuşu değişimi telefonun ses ayarı yapan tuşların değiştirilmesi anlamına gelmektedir. Yan tuşlar telefonun çaldığında ya da telefona bildirim geldiğin çıkan sesin yükseklik seviyesini belirlemek adına kullanılmaktadır. Bu tuşlara ek olarak bir de telefonun sessiz moduna ve genel moduna alınmasını sağlayan ses tuşu da vardı ve bu tuşun bozulması ile telefonun mod değişim işleminde de sıkıntılar yaşanmaktadır.

Huawei Ses Açma Kapama Tuşu Çalışmıyor

Huawei ses açma kapama tuşu değişimi yetkili servisler tarafından yapılmaktadır. Ses açma kapama tuşlarının bozulmasının birkaç nedeni olmaktadır. Bu nedenleri,

 • Ses açma kapama tuşunun sıvı ile temas etmesi
 • Ses açma kapama tuşunun sürekli kullanılması sonucu tuşun deforme olması
 • Ses açma kapama tuşu üstüne telefonun düşmesi

olarak sıralamak mümkün olmaktadır. Ayrıca telefonun aldığı bir darbe sonucu bu tuşlarda kırılma ya da içe göçme de meydana gelmektedir. Bütün bu sorunlara çözüm için ise bir yetkili servise başvurmak gerekmektedir.

Huawei Yan ses Açma Kapama Volume Tuşu

Huawei ses açma kapama tuşu değişimi kullanıcı hatası sonucu ortaya çıkan bir işlem olmaktadır. Kullanıcı hatalarını garanti karşılamamaktadır. Ses açma kapama tuşu sorunu yaşayan kişiler yetkili servise telefon tamiri bedelini ödemek durumunda kalmaktadır. Ödeme sonunda tuş değişimi yapılan telefon sahibine iade edilmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!