Huawei Şebekeyi Görmüyor Tamiri

Huawei şebekeyi görmüyor tamiri, telefonundan sürekli servis yok yazısı olan kişilerin araştırdıkları bir konu olmaktadır. Servis yok yazısı bulunan bir telefon ile iletişim sağlamak mümkün olmamaktadır. Telefona çağrı düşmemekte, telefondan arama yapılamamakta, sms gelmemekte ve sms atılamamaktadır. Ayrıca hücresel veri bağlantısı da sağlanamamaktadır. Wifi bağlantısı bulunması durumunda ise internet üzerinden aramalar ve mesajlaşmalar mümkün olmaktadır.

Huawei Şebeke Sorunu Nasıl Çözülür

Huawei şebekeyi görmüyor tamiri iletişimi kopan kişinin acil bir çözüm aradığı durum olmaktadır. Her an wifi bağlantısı sağlanamadığı için acil bir durumda telefonu kullanmak adına bu sorun ortadan kaldırılmak istenmektedir. Bu durum genel olarak,

 • Operatör sorunlarından
 • Telefonun hesap ile ilgili sorunlarından
 • Sim kart hasarlarından
 • Hatların aşırı yoğunluğundan
 • Yazılımsal sorunlardandan

dolayı ortaya çıkmaktadır. Bu durumların bazıları kendi kendine zaman içerisinde düzelebilecek sorunlar olurken bazıları ise kalıcı olmaktadır. Kalıcı durumlar için ise yetkili bir servis desteği alınmaktadır.

Huawei Şebeke Sorunu Çözümü

Huawei şebekeyi görmüyor tamiri yetkili servisler tarafından yapılmaktadır. İletişim sorunu yaşayan telefonda arızalı olan kısımlar incelenerek tamir edilmektedir. Böylece telefon eski performansına geri dönmektedir. Arızayı ortaya çıkaran durum kullanıcı hatası ile oluştuysa yetkili servis bu tamir ücretini telefon sahibinden almaktadır. Telefon şebeke tamiri ücreti ise huawei telefonun modeline göre belirlenmektedir.

Bültene Kayıt Olun

  Book an Engineer

  Collection Day
  Computer / Laptop
  Brand
  Operating System
  First name

  Last name

  Email address

  Contact phone number

  Address

  City

  Special requests

  Open chat
  Bize WhatsApp'ten ulaşın!